Logo
  1. Úvod
  2. Pro zvířata
  3. Energy Cytovet 2set 180 kapslí

Energy Cytovet 2set 180 kapslí

CYTOVET Bioinformační regenerační přípravek s výjimečnými detoxikačními schopnostmi. Obsahuje vysokomolekulární huminové kyseliny, kyselinu jantarovou... celý popis
Dostupnost
Skladem
Cena bez DPH
1 444 Kč
1 661 Kč
EAN kód:8594069936346
Výrobce:Energy
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

CYTOVET


Bioinformační regenerační přípravek s výjimečnými detoxikačními schopnostmi. Obsahuje vysokomolekulární huminové kyseliny, kyselinu jantarovou a silymarin. Vhodně působí při neutralizaci nebo odstranění toxinů ze zažívacího traktu a přilehlých tkání. Pozitivní vliv lze očekávat i při onemocněních pohybového aparátu, při artrózách a degeneraci kostí a kloubů. 


  • nejuniverzálnější preparát vhodný bez výjimky pro všechny druhy zvířat  • odstraňují toxiny nejen ze zažívacího traktu, ale i z tkání těla  • je vhodným doplňkem pro kterýkoli jiný uvedený preparát  • zpomaluje růst nádoru a brání jeho metastazováníJe to nejuniverzálnější preparát vhodný bez výjimky pro všechny druhy zvířat.  


Obsažené humáty se svým chelatačním (vychytávacím) účinkem odstraňují toxiny nejen ze zažívacího traktu, ale i z tkání těla. Vazba humátů na povrchové struktury virů a bakterií znemožňuje jejich množení a parazitování. Cytovet má celkově očistné účinky. 


Je vhodným doplňkem pro kterýkoli jiný uvedený preparát a bývá používán jako první volba ve všech případech jakéhokoli postižení organismu.  


Humát se váže i na růstové faktory, kterými si zhoubné nádory připravují tkáň hostitele pro další prorůstání. Proto vykazuje do značné míry účinky protinádorové. Zpomaluje růst nádoru a brání jeho metastazování, čímž organismus získává čas pro úplnou regeneraci vhodně kombinovaným dalším preparátem, nejčastěji to bývá Korovet nebo Gynevet. 


Cytovet můžeme podávat v tobolkách, rozpuštěný ve vodě anebo pro vodní organismy můžeme připravit lázeň. Lze ho aplikovat ve formě prášku do těžko se hojících infikovaných ran spolu s Imuvetem. 


SLOŽENÍ


Humát draselný (492,8 mg v jedné kapsli), želatina, silymarin (55 mg v jedné kapsli), kyselina jantarová (2,2 mg v jedné kapsli). 


DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ


Pro zvířata do 1 kg hmotnosti: rozpustit obsah tobolky v 10 ml vody a podávat 1 kapku ředěného roztoku na 100 g hmotnosti zvířete 1–3x denně 


Pro zvířata od 1 do 50 kg hmotnosti: 1 kapsle 1–3x denně 


Pro zvířata nad 50 kg hmotnosti: 1–2 kapsle na každých i započatých 50 kg hmotnosti 1–3x denně 


UPOZORNĚNÍ


Nepřekračujte doporučené denní dávkování! 


Po třech týdnech užívání následuje minimálně jeden týden pauza. 


Během užívání přípravku zajistěte dostatečný příjem vody.  


SKLADOVÁNÍ 


Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření. 


Výrobek je nutno skladovat v suchu a temnu, uchovávat při teplotě 10–25 °C a chránit před mrazem.


Minimální trvanlivost do data uvedeného na spodní straně krabičky a na blistru. 

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.