Logo
  1. Úvod
  2. Pro zvířata
  3. Energy Regavet 30 ml

Energy Regavet 30 ml

REGAVET Veterinární přípravek pro harmonizaci zažívacího systému a metabolismu. vhodný při problémech trávicího traktu a veškerého metabolismu půs... celý popis
Dostupnost
Skladem
Cena bez DPH
377 Kč
434 Kč
EAN kód:8594069936124
Výrobce:Energy
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

REGAVET


Veterinární přípravek pro harmonizaci zažívacího systému a metabolismu.
  • vhodný při problémech trávicího traktu a veškerého metabolismu  • působí při jaterních a žlučníkových problémech  • napomáhá při intoxikacích nejrůznějšího původu  • je vhodný při alergiích a potížích se srstí doprovázených suchými ekzémyJe vhodný pro každý druh zvířete.


Regavet lze využít při problémech zažívacího traktu a veškerého energetického metabolismu. Zejména při poruchách trávení, zvracení, střevní a žaludeční infekci, pokud se potíže omezují jen na zažívací trakt (jinak je vhodnější Virovet), při jaterních a žlučníkových problémech.


Velmi dobře působí při intoxikacích nejrůznějšího původu (včetně bakteriálních toxinů), kde je ho vhodné kombinovat s preparátem Cytovet. Osvědčil se při začínajícím šedém zákalu oční čočky.


Při střídání s preparátem Renovet působí na zmírnění alergií.


Má pozitivní vliv na problémy se srstí, které jsou doprovázeny suchými ekzémy.


Zde je potřeba opatrnosti, neboť se může objevit reverzní reakce. Proto v těchto případech začínáme na dolní hranici doporučeného dávkování 1x denně. U ekzémů je vhodné připravit terén pro Regavet preparátem Renovet. Nikdy je ale nelze užívat současně! Nejprve 2 až 3 týdny Renovet, minimálně 1 týden udělat přestávku a následně 2 až 3 týdny podávat Regavet. Případné zvýšené vypadávání srsti je známkou očisty těla (např. těžké kovy se vylučují i srstí). Není důvod k obavám. Naroste srst nová a zdravá.


Regavet lze využít u zvířat trpících na svrbění mezi lopatkami a na koncových částech končetin. Někdy může být toto svrbění doprovázeno výsevem puchýřků anebo se zde objevuje suchý ekzém. Musíme ale napřed vyloučit výskyt vnějších parazitů. Zvířata bývají v těchto případech přecitlivělá na hluk a projevují se u nich agresivní sklony. Může být registrováno postižení hrudních obratlů. Bývá patrné mírné nahrbení někdy doprovázené zježením srsti v této oblasti.


SLOŽENÍ


Bylinný extrakt 82,6 % (Potentilla erecta, Taraxacum officinale, Plantago lanceolata, Veronica officinalis, Chelidonium majus, Pimpinella saxifraga, Zanthoxylum piperitum, Artemisia abrotanum, Gentiana lutea, Marrubium vulgare, Agrimonia eupatoria, Galium verum, Saxifraga granulata), sorbitol – zahušťovadlo, mikrokrystalická celulóza – zahušťovadlo, voda, xanthan – zahušťovadlo, grapefruitový extrakt – konzervant, sorbát draselný – konzervant, směs silic 0,12 %, silymarin 0,10 %.


DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ


Pro zvířata do 1 kg hmotnosti: nutné ředit vodou 1:10, 1 kapka ředěného roztoku na 100 g hmotnosti zvířete 2–3x denně


Pro zvířata do 15 kg hmotnosti: 1 kapka 1–3x denně


Pro zvířata nad 15 kg hmotnosti: 3 kapky na každých i započatých 50 kg hmotnosti 1–2x denně


UPOZORNĚNÍ


Nepřekračujte doporučené denní dávkování!


Po třech týdnech užívání následuje minimálně jeden týden pauza.


Během užívání přípravku zajistěte dostatečný příjem vody.


Před použitím nutno protřepat.


SKLADOVÁNÍ


Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření.


Výrobek je nutno skladovat v suchu a temnu, uchovávat při teplotě 10–25 °C a chránit před mrazem.


Minimální trvanlivost do data uvedeného na spodní straně krabičky a na etiketě.


Výrobek byl vyvinut, vyroben a kontrolován ve shodě s požadavky normy ISO 9001:2008.

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.