Logo
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Věříme, že obchůdek Na Cestě bude příjemným zastavením při vašem každodenním putování životem.

Jsme tu pro všechny putující a hledající, ať už se zastaví jen na chvíli - jakoby čirou „náhodou”, nebo budou chodit na návštěvy vědomě a pravidelně.

Bude nás těšit, když se u nás budete cítit skoro tak dobře jako doma, a zahřeje nás u srdce, když se k nám budete rádi vracet.

Vždyť právě pro vás je obchůdek stvořen!

Snažíme se každý den přidávát na e-shop nové produkty, abyste naši nabídku viděli v klidu i v pohodlí vašeho domova. Děkujeme za trpělivost!

Zdravá výživa Na cestě získala ocenění Spokojený zákazník

Václav Stoupal převzal ve čtvrtek 15. 11. 2018 z rukou hejtmana Bohumila Šimka ocenění v soutěži Spokojený zákazník.
 

V prostorách brněnského sídla krajského úřadu převzali ve čtvrtek 15. listopadu 2018 z rukou hejtmana Bohumila Šimka ocenění vítězové regionálního kola soutěže Spokojený zákazník Jihomoravského kraje. Akci, které se zúčastnil také radní Petr Hýbler, každoročně vyhlašuje Sdružení českých spotřebitelů (SČS).

Ocenění vyjadřuje skutečnost, že firma, která ho získala, trvale poskytuje služby v oboru svého podnikání v souladu s očekáváním spotřebitele. Naplňuje nejen požadavky dané obecně závaznými platnými právními předpisy, ale dále při poskytování služeb či při uvádění výrobků na trh má dostatečně srozumitelně deklarovánu jakost a spolehlivost a „nadstandardně“ poskytuje své služby s odpovídající odbornou úrovní prodejce a poskytuje potřebné informace spotřebitelům.

Při udělení ceny je komisí ustavenou při SČS přihlédnuto i k tomu, jakou image má firma jak mezi spotřebiteli, tak i u místních podnikatelů a samosprávy. Ocenění se uděluje na dva roky.

Přehled oceněných ZDE (xls, 16 kB) a podrobná tisková zpráva Sdružení českých spotřebitelů ZDE (docx, 116 kB).

Zdroj: Tisková zpráva na www.kr-jihomoravsky.cz ZDE

Václav Stoupal oceněn

 

Tisková zpráva Václava Stoupala

Včera jsem z rukou hejtmana Jihomoravského kraje Bohumila Šimka přebíral prestižní cenu za soutěž Spokojený zákazník Jihomoravského kraje.
Po téměř deseti letech práce je to krásný dárek - spokojení zákazníci jsou pro každého podnikatele tou největší odměnou a není to náhodou, že tato cena přichází v době, kdy naše prodejna prochází stejně jako většina malých obchůdků v maloměstech těžkým obdobím. Třešničkou na dortu je pak to, že jsme se do soutěže vůbec nehlásili - telefonát z krajského úřadu, že máme přebírat "nějaké" ocenění byl vskutku překvapením.
Z celého kraje bylo oceněno pouze 12 podnikatelů, většinou jde o malé šikovné živnostníky nebo prodejce. Jsou to lidé, kteří dokáží něco, co vám obchodní řetězce nebo internetové obchody nikdy nenabídnou. Například pan Ivo Krátký z Otaslavic u Vyškova je vyhlášený opravář obuvi, paní Jana Skácelová vede oblíbenou cukrárnu ve Švábenicích, Ludmila Karmazínová vede potraviny v Rosicích, pan Rostislav Venuta z Kladov má ovocnou školku stromů a keřů a pekárna Zemspol ve Sloupě prý peče tak výtečné pečivo, že cenu přebírá již po druhé za sebou... a mohl bych pokračovat...
Já jsem moc rád, že jedno ocenění jde i do Boskovic, proto DĚKUJI moc všem, kteří nás nominovali a hlavně DĚKUJI všem spokojeným zákazníkům, kteří jsou s námi společně Na Cestě.

Zdroj: FB profil Zdravá výživa Na cestě Boskovice

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.